Niezwykle elegancki model Cerruti Bicolore

Artykuły piśmiennicze Cerruti to produkty wysokiej jakości. Z przyjemnością się je ogląda, a jeszcze chętniej się nimi pisze. Oferowanych jest wiele modeli piór oraz długopisów. Bardzo gustowna wersja Cerruti Bicolore przykuwa uwagę. Posiada smukły, prosty kształt. Wykonana jest w kolorze srebrnym ze złotymi dodatkami, które znajdują się na szpicu, klipie oraz na dodatkowym pierścieniu.

Pióra wieczne- klasyka zawsze modna

Pióra wieczne są tradycyjnymi artykułami piśmienniczymi cenionymi przez wiele osób. Są to przedmioty z wyższej półki. Model Focus Cerruti to efektowna opcja. Klasyczny czarny korpus pióra przełamany jest srebrnymi dodatkami. Propozycja ta jest wykonana z mosiądzu. Kolejnym podobnym wzorem jest pióro wieczne Aventure, posiada ono czarny korpus i sporo srebrnych dodatków. Propozycja Cerruti Heritage gold łączy w sobie czerń i złoto. Projekt ten to kontrastujące zestawienie tradycji z nowoczesnością. Jest on idealny dla osób ceniących złote dodatki.

Cerruti 1881

Zestawy upominkowe

Bardzo eleganckim upominkiem jest zestaw Lanificio. Jest to oryginalna propozycja w ciemnej wersji. Gładka powierzchnia ozdobiona jest delikatnymi prążkami. W czarnych i stalowych barwach można zakupić również zestaw Miles Taupe.  W jego skład wchodzi długopis oraz pióro wieczne. Niektóre zestawy posiadają ozdobne etui lub modne portfele nawiązujące swoim wzornictwem do artykułów piśmienniczych.

długopis Bicolore

Stwórz własną dedykację

Wielu dystrybutorów produktów firmy Cerruti umieszcza grawery na artykułach piśmienniczych. Technika ta jest trwała i bardzo efektowna. Można zamówić gustowne znakowania w postaci logo czy własnych dedykacji. Personalizacja piór to kolejne rozwiązanie, by uzyskać atrakcyjne artykuły piśmiennicze. W ten sposób powstają również gadżety reklamowe dla firm z nadrukiem. Jest to bardzo dobry pomysł na skuteczną reklamę, jak również eleganckie upominki dla kontrahentów. Warto zestawić je z gustownym opakowaniem, które będzie miało istotny wpływ na całokształt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.